Kontakta oss

På kartan ser du markeringar där vi har kontor – klicka och få fram kontaktuppgifter. Här nedan finner du även kontaktuppgifter till våra säljare och trafikchefer.                   Vi ser fram emot att höra av dig.

Försäljning

Camilla Lachonius

Säljare

Vcard button

Camilla Lachonius

Direkt: +46 31 727 85 23
Mail: camilla.lachonius@ntex.com

Alexander Bruce

Säljare

Vcard button

Alexander Bruce

Direkt: +46 8 556 370 28
Mail: alexander.bruce@ntex.com

Birgitta Motin

Säljare

Vcard button

Birgitta Motin

Direkt: +46 31 727 85 24
Mail: birgitta.motin@ntex.com

Daniel Karlsten

Säljare

Vcard button

Daniel Karlsten

Direkt: +46 8 556 370 26
Mail: daniel.karlsten@ntex.com

Robert Andersson

Vcard button

Robert Andersson

Direkt: +46855337032
Mail: robert.andersson@ntex.com

Mikael Levin

Säljare

Vcard button

Mikael Levin

Direkt: +46 42 18 05 30
Mail: mikael.levin@ntex.com

Görel Rigler

Säljare

Vcard button

Görel Rigler

Direkt: +46 31 727 85 10
Mail: gorel.rigler@ntex.com

Ulf Stenfeldt

Säljare

Vcard button

Ulf Stenfeldt

Direkt: +46 42 268649
Mail: ulf.stenfeldt@ntex.com

Björn Sivedal

Innesälj/Marknad

Vcard button

Björn Sivedal

Direkt: +46 31 727 85 26
Mail: bjorn.sivedal@ntex.com

Tobias Rindevall

Försäljningschef

Vcard button

Tobias Rindevall

Direkt: +46 8 744 06 21
Mail: tobias.rindevall@ntex.com

 

Trafikansvariga

Jerry Nilsson

Affärsområdeschef Sjö & Flyg

Vcard button

Jerry Nilsson

Direkt: +46 31 727 85 27
Mail: jerry.nilsson@ntex.com

Mirza Sabanovic

Operation manager

Vcard button

Mirza Sabanovic

Direkt: +47 649 74 104
Mail: mirza.sabanovic@ntex.no

Carl-Johan Follin

Affärsområdeschef kontinenten

Vcard button

Carl-Johan Follin

Direkt: +46 42 15 20 18
Mail: carl-johan.follin@ntex.com

Per Berggren

Affärsområdeschef - Sverige inrikes

Vcard button

Per Berggren

Direkt: +46 42 453 33 04
Mail: per.berggren@ntex.com

Magnus Thorén

Trafikansvarig Göteborg

Vcard button

Magnus Thorén

Direkt: +46 31 727 85 66
Mail: magnus.thoren@ntex.com

Mats Pråme

Trafikansvarig Helsingborg

Vcard button

Mats Pråme

Direkt: +46 42 15 05 16
Mail: mats.prame@ntex.com

Melina  Rannanjärvi

Trafikansvarig Borås

Vcard button

Melina Rannanjärvi

Direkt: +46 33 48 06 41
Mail: melina.rannanjarvi@ntex.com