Kontakt oss

Beliggenheten til kontorene våre er merket av på kartet – klikk på et kontor og du får frem kontaktinformasjon. Lenger ned finner du også kontaktinformasjon. Vi ser frem til å høre fra deg.

Salg:

sales.norway@ntex.com

Anders Johansen - Area Sales Manager
Tlf: +47 908 80 793
Email: anders.johansen@ntex.com

Siw Anita Colliander - Area Sales Manager
Tlf: +47 413 85 404
Email: siw.anita.colliander@ntex.com

Kristin Johansen Furuseth - Key Account Manager
Tlf: +47 948 43 639
Email: kristin.furuseth@ntex.com


Trafikk:

Thormod Bjørnland - Operations Manager
Tlf: +47 64 97 41 22
Email: ntex.norway@ntex.com

Fortolling:

Simen Pettersen - Customs Supervisor
Tlf: +47 64 97 41 07
Email: fortolling@ntex.com

Terminal:

Alvaro L. Hole - Terminal Manager
Tlf: +47 454 80 490
Email: terminal.no@ntex.com

3PL:

Roger Hallstensen - 
BU 3PL Scandinavia
Tlf: +47 901 28 662
Email: logistikk@ntex.com

Ledelse:

Andreas Hoel Nikolic - Managing Director
Tlf: +47 64 97 41 03
Email: andreas.nikolic@ntex.com

Regnskap:

André Thorsen - Business Controller
Tlf: +47 64 97 41 23
Email: regnskap@ntex.com